Operator Avize

Candidatul ideal

Ai experiență în lucrul cu documentele de tip aviz-factură?
Ai mai lucrat în softuri de gestiune?
Atunci așteptăm CV-ul tău!

Responsabilități Operator Avize

Sarcinile tale vor fi:

·      Întocmirea de avize de marfă pentru produsele ce urmează a fi expediate către clienții de tip magazin de bricolaj
(Do It Yourself – DIY)

·      Procesarea cererilor de retur de la magazinele de bricolaj – DIY

·      Întocmirea documentelor de paletizare pentru produsele ce urmează a fi pregătite pentru magazinele DIY

·      Pregătirea documentelor de însoțire a mărfii pentru livrările directe sau prin curier

·      Întocmirea și verificarea AWB-urilor pentru livrările magazinelor DIY

·      Colectarea și completarea documentelor de decont ale șoferilor și predarea acestora către departamentul
Financiar-Contabil

Incarcare CV

Te rugăm să răspunzi la întrebările următoare.
Numai CV-urile/Aplicările cu întreg chestionarul completat vor fi luate în considerare.